Dongyang koka griešanai Eiropas ziedu aplikācijas plāksteris cirsts dekoratīvu ZIEDU mēbeles kabinets 5*10

Dongyang koka griešanai Eiropas ziedu aplikācijas plāksteris cirsts dekoratīvu ZIEDU mēbeles kabinets 5*10

€19.68
Pieejamība
Pieejams

Vēlamo produktu saraksts
  • Tagi: corbel, woodgrain mājas dekoru mēbeles, antīkās ķīnas mēbeles, koka apdare, koka mēbeles, , cirsts koka mēbeļu apdare, apdare koka, cirsts koka mēbeles, nodalījumu ekrāns, antīkās ķīnas, cirsts koka mēbelēm, sienas dekori.

Nopelnīt naudu, sirds kāposti......

Specializējas ražošanas antikvāras mēbeles, antīkas durvis, logi,

Veikt templis; tējnīca; viesnīca; viesnīca;

Mājas apdare; laipni lūdzam kartes paraugs pasūtījuma.

Es uzskatu, ka gan rezidentiem dāvanas,

Vai mājas kleita, vienmēr izvēlieties, lai,

Piemērota jūsu naudu, oh!

Bērnu bildes: (tofo unpainted)

[apraksts]: iekšlietu ministrijas apdare, apdares materiālu, utt.

[materiāls]: gumijas koka

[vai]: nē krāsa

[kvalitāti]: kvalificēta

[koka]: vienā pusē cirsts

Šīs mazās tradicionālās un stilīgu, mūsdienīgu mājas ir reti izvēle oh!Var būt tieši karājās pie sienas, var arī būt iestrādāta citas lielas mēbeles.Kausēšanas tehnoloģija un estētika kopumā, dziļa nozīme, un kultūras papildina viens otru, sajaukšanas, uzsverot bezgalīgas šarmu un cieņu art.Ir ģimenes, viesnīcas, restorāni un citas dekoratīvās apdares izvēli.

Cienījamais pircējs, paldies par jūsu vizīti, lūdzu, ņem 1 minūtes

Lasīt tālāk sniegtos padomus.Paldies!Atgādinājums:

1 visas preces maziem objektiem express, lielos objektus, pārbaudīt.Preču ierašanās pie pircēja pilsēta, loģistikas uzņēmums, tiks paziņots pa telefonu, pēc tam devās uzņemt.Piegāde.Lūdzu, konsultējieties ar īpašiem loģistikas izmaksas. "Cena", Pārdevējs sedz kravas, lai atvieglotu pro Alipay darbību.Patiesībā, kravas, ko maksā pircējs, oh!

2 veikala preces vērtību un augsto izmaksu no koksnes, koksnes veiktas, ir jāmaksā 50% no naudas, depozītu, 50% maksājumu bilances ar Alipay, ir viegli veikt novērtējumu par darījumu.Ja ir vietas, visu lietošanas Alipay galā.Mēs pamatā ir ilgtermiņa, absolūtu ticamību, nebūs naudas, lai nenodrošina parādība!

3 pēc tam, kad pircējs saņem preces ir klātienē inspekcijas, inspekcija ir pircēja pienākumi un tiesības, piemēram, būtisks kaitējums, - loģistikas kompānija parakstīt, un tad sazinieties ar mums.

4 īpašnieks uzskata, penss preces, visām precēm, kuras pārvadā, ir stingri, jo krāsu un citu subjektīvu iemeslu dēļ, tas nav iemesls, lai atgrieztos, citiem jautājumiem, kas nav, mēs aktīvi apspriest ar jums.

5 veikalā visām precēm ir veikti natūrā, sakarā ar dažādiem attēla, var būt neliela novirze.

Šis veikals pārdod 6 ražotājiem, jo ražotāji sūtījumiem, daži produkti var būt ārpus sastāva trūkuma situāciju, tāpēc, lūdzu, pircēji, pirms apspriešanās, vai akciju, arī var vairumtirdzniecība, vairumtirdzniecības cenas ir apgrozāmi.

7 jo īpašā rakstura nozares, kas nav pilnībā fiksēts standartiem attiecībā uz kvalitāti precēm, un koksnes produktu īpašāku, jo no dabīga materiāla, koka mezglu koka krāsu atšķirība ir normāli.Lūdzu, saprotiet, mūsu klientiem, bet mēs garantējam, ka preču kvalitāti, preču plauktiem, lai absolūtā kvalificētu piegādi, nav krāpšanos.

8, kā rezultātā katra cilvēka mērījums ir atšķirīgi, tomēr var būt novirzes apmēram 1-2CM, informāciju var apspriešanās ar klientu apkalpošanas dienestu. 1 15:00 dienā pirms nākamajā dienā pēc 15:00 izdots Chanyu, rīkojumu un maksājumu rīkojumu, kas tiks izdota nākamajā dienā, lūdzu, saprast.Ja tur ir noliktavā, klientu apkalpošanas sazināsies ar jums laikā.

2 dēļ, lai pircējs draugi ir izkaisīti, baby page Express cena ir tikai Shanghai Shanghai Cenas, citos reģionos, ir nepieciešams, lai atgūtu atšķirību.

Kur rakstīt, lai pārdevējs sedz kravas tikai ērtākai darījuma faktiskās piegādes loģistikas, kravu maksāt, ko pircējs sedz!

QQ:657409343

Mobilais tālrunis: 18258998432