USB interfeisu var usbcan converter custom USB var analyzer usbcan karte

USB interfeisu var usbcan converter custom USB var analyzer usbcan karte

€136.87
Pieejamība
Pieejams

Vēlamo produktu saraksts
  • Tagi: pawer pastiprinātājs, elektroinstalācijas pastiprinātājs, var j1939, obd 1 5, pārbaudiet šalle, ford focus aizmugures tīrītājs, canopen, pa pastiprinātājs, fets pastiprinātājs, remo pastiprinātājs.

Par CANCore core valde

VAR kodols padome (CANCore) Ir galvenokārt izmanto sistēmu integrāciju, lietotāji var integrēt CANCore uz to pašu sistēmu, tādējādi palielinot VARAT komunikācijas spējas.VAR kodols padome (CANCore), ja to izmanto kā USB-VAR, jūs varat lietot savu uzņēmumu ECAN atkļūdošanas Rīki programmatūru, kas VAR pārbaudīt, vai VARAT Pro programmatūru.

1. A/D converter.Analogā ievade CANCore, pēc tam, kad A/D apstrādei, dati tiks nosūtīti caur IESPĒJAMS autobusu.

Divi USB, lai VAR interfeisa karti.USB pusē ar uzņēmējas datoru, programmatūra, dati tiks nosūtīti uz redaktoru, pēc tam, kad iet CANCore izejas, VAR autobusu.

Trīs Seriālā porta, lai VAR/CANopen. 232/485 interfeiss motors, invertoru un citu iekārtu, izmantojot CANCore Piekļuves IESPĒJAMS autobusu, savienojuma vadības panelis.

4. IESPĒJAMS autobusu kontrolē PWM kontrolieris.IESPĒJAMS autobusu datu ievadīšana CANCore, izmantojot PWM pārraides Vadības saistītās iekārtas.

Piecu VAR izraisīt.IESPĒJAMS autobusu datu ievades CANCore, kontrolēt I/O izejas līmeni, apakšējā sliekšņa.

6. VAR repeater /VAR tilta.Var izmantot, lai savienotu divas dažādas pārraides ātrumu, vai dažādu sakaru protokolu, VAR autobusu, Un var tikt nosūtīti uz katru no diviem VARAT autobusu datu USB, caur uzņēmējas datora displeju.

Septiņi Sliekšņa.Caur CANCore I/O ievadi sprūda režīmā, nosūtīta jau iepriekš, lai rediģētu un saglabātu CANCore VAR datus.

8. CANopen master / slave modulis.CANCore var sniegt CANopen protokola formāts dati izejas, var izmantot kā Pamata moduļu CANopen I/O.

Deviņu VAR pārvērst CANopen, J1939 savukārt, CANopen.Konvertēt VARAT autobusu datus, lai CANopen formātā, veidojot inteliģentu VARAT vārti, VARAT protokolu pārveidotājs; VAR standarta protokols, kas pārrēķina starp diviem Protokola dažādu VARAT autobusu komunikāciju vienam ar otru.Citas funkcijas var pielāgot.CANCore var attiecināt arī ievietojot dažādus substrātus.

Kad lietotājs izmanto USB interfeisu, lai izveidotu savienojumu ar CANCore, jūs varat izmantot savu uzņēmums izstrādāja ECAN Rīkus, DATORA atkļūdošanas programmatūras savienojumu iekārtām, var nosūtīt un saņemt VAR datus, izmantojot ECAN Rīki programmatūras, un VAR datu Ērtu pēc apstrādes.CANCore modulis atbalsta Win2000/XP/Win7/Win8 un citām operētājsistēmām.Mēs nodrošināt lietotājus ar vienotu lietojumprogrammu programmēšanas interfeisu un pilnīgu pieteikumu demonstrācijas kods, ieskaitot MK, VB, .Net, Delfi, Labview un C++Builder, piemēram, izstrādāt kārtējās demonstrācijas, lietotājam draudzīgu programmas Secīgu attīstību.Ievads programmatūras funkcijām

Vēlāk ECANTools programmatūru, uzlabotas aizsargs funkcijas, datus var brīvi aizsargātas VARAT autobusu.Jums nav, lai risinātu sarežģītas datu paketes, jūs vienkārši noklikšķiniet uz peli, jūs varat pasargāt datus, jūs nevēlaties, lai redzētu.

Samazināt darba slodzi analītiķis, lietotāja datu pārtveršanu, ja jums nav jārūpējas par to datus, lai pasargātu ērtības pēdējā datu apstrādi.

Automātiskās pārraides ātrumu, identifikācijas

Var automātiski identificēt ierīces datu pārraides ātrumu var noteikt 100K , 200K , 500K Standarta datu pārraides ātrumu, utt., var iestatīt arī, lai noteiktu darbības jomu klāstu, visu bodu likmi par pilnu identifikācija.

Standarta datu pārraides ātrumu identifikācijas

Pilnu pārraides ātrumu, identifikācijas

Daudzpakāpju filtrēšanas funkcija

Tiešu ieguldījumu filtrs ID punktā, var saprast, kas atbilst ID datu filtrēšanas funkciju, var izveidot daudzpakāpju filtrēšanas, vairākas filtrēšanas var ievadīt vienlaikus.Operācija ir vienkārša, jums rediģēt maska sarežģītu darbu.

Saraksts nosūtīt funkcija

VAR iestatīt, VAR saraksts ziņu piegādes režīms ar programmatūru, VARAT uzstādīt, lai laiks, partijas cikla lai nosūtītu ziņu, utt.Nosūtīt sarakstu var saglabāt vietējo un no vietējās slodzes.Ja jums ir nepieciešams, lai atkļūdot daudzkārtu vai nepieciešama palīdzība, VAR mezgls VAR tikt izvēlēts saskaņā ar grafiku, lai nosūtītu ziņu, kad šī funkcionalitāte.

VAR

USBCAN-II Pro

USBCAN-II ProCAN2CAN

VAR

var CANCAN

2CAN

ECANToolsCAN

VAR

VAR

VAR

Tomēr, īstenojot īpašu IDENTIFIKĀCIJAS datu pārsūtīšanu, īpašās ID izraisīt datu konversija, norādiet ID datu pārsūtīšana un citas funkcijas, bet arī iestatīt, lai datu cikla ilgumu, numuru, nosūtīt, gaidīšanas laiks.

Kļūdas kadru reālā laika displejs funkcijas

Var saņemt par autobusu kļūdas kadru, saskaņā ar reālā laika klasifikācijas kļūdas kadru automātiski zīme sarkanā krāsā, var reālā laika statistiskās kļūdas līmeni.Padarot to viegli lietotājiem, lai atrastu kļūdas kadru iekārtu remonts vai nomaiņa.

Rūpniecības kopnes datu pārsūtīšanu, VAR autobusu, protokols konversijas VARAT autobusu datu kontrole I/O, PWM A/D, I/O ievadi, VARAT autobusu datu izvades CANopen master / slave atmiņas kartes, CANopen I/O kodola modulis CANcore ir galvenokārt izmanto sistēmu integrāciju, lietotājs tiks integrēts CANcore sistēmu, tādējādi Palielinās VARAT komunikācijas spējas.Ja lietotājs nav spēju integrēt, mēs varam nodrošināt lietotājus ar pielāgotu CANcore backplane pakalpojumus, iepriekš minētās funkcijas, ir integrētas apakšējā klāja, kas ir ērti lietotājiem, lai izveidotu savienojumu āru.Lietotāji var arī pielāgot īpatnības.CANCore backplane

  • Zīmola Nosaukums: MLLSE
  • Vienuma Tips: Pastiprinātāji